Yasal Uyarı

İçerik Paylaşım İzni / Telif Hakkı İhlali

KADINSALHABER.COM tarafından yayınlanan KISMİ medya unsurları ve makaleler tamamen özgün olarak editörlerimiz tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz ve ya kaynak adres belirtmeden yapılan kullanımlar da gerekli yaptırım uygulanacaktır. İhlal durumunda KADINSALHABER.COM Hukuk Danışmanı tarafından, Noter Onaylı İçerik Sahiplik Belgesi ve de Bildiri Mesajı açık edilmiş tüm iletişim  bilgilerinize gönderilecektir.

Telif hakları konusun da yeterli bilgiye sahip değilseniz telifhaklari.gov.tr adresini ziyaret ederek daha detaylı bir bilgi elde edebilirsiniz.

Telif hakkına dayalı yayından kaldırma bildirimi gönderme

Telif hakkıyla korunan eserinizin izinsiz bir şekilde KADINSAL HABER’de yayınlandığını düşünüyorsanız telif hakkı ihlali bildirimi gönderebilirsiniz. Bildirim göndermeden önce adil kullanım, adil davranış veya benzer bir telif hakkı istisnasının geçerli olup olmadığını mutlaka göz önünde bulundurun. Bu istekler yalnızca telif hakkı sahibi veya onun adına işlem yapma yetkisi olan bir temsilci tarafından gönderilmelidir.

Telif hakkı nedeniyle yayından kaldırma bildirimi göndermenin en hızlı ve en kolay yolu web formumuzdur. Bu işlemi bir mobil cihaz veya tablet yerine masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda yapmak daha kolaydır.

TELİF HAKKI ŞİKAYETİ GÖNDERİN